AGRÁRNA STRANA VIDIEKA (ASV)

Adresa: Vitálišovce 795, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Založená: 14. 11. 2003

Voľby do samospráv

15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Petržalka - Jozef Augustín (ASV) - 466 hlasov
15. 11. 2014 Obec Čachtice - Ivan Čechvala (ASV) - 263 hlasov
15. 11. 2014 Obec Malé Zálužie - Viera Predanocyová (ASV) - 91 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Malý Čepčín - Miroslava Sumková (ASV) - 170 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Mýto pod Ďumbierom - Roman Švantner (ASV) - 246 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Pohorelá - Štefan Kráľ (ASV) - 12 hlasov
15. 11. 2014 Obec Pukanec - Zuzana Ratulovská (ASV) - 25 hlasov
15. 11. 2014 Obec Šíd - Arnold Kurunci (ASV) - 209 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Uňatín - Mária Behanovská (ASV) - 34 hlasov
27. 11. 2010 Obec Bohunice - Maroš Halbavý (ASV) - 14 hlasov
27. 11. 2010 Obec Dlhé nad Cirochou - Helena Kislanová (MOST - HÍD, ĽS-HZDS, ASV) - 109 hlasov
27. 11. 2010 Mesto Hriňová - Jozef Golian (ASV) - 46 hlasov
27. 11. 2010 Obec Jur nad Hronom - Helena Valentová (ASV) - 244 hlasov - zvolený
27. 11. 2010 Obec Kľačno - Stanislav Ondrúšek (ASV) - 166 hlasov
27. 11. 2010 Obec Mýto pod Ďumbierom - Roman Švantner (ASV) - 221 hlasov - zvolený
27. 11. 2010 Mesto Nová Baňa - Stanislav Mištík (ASV) - 106 hlasov
27. 11. 2010 Obec Pohorelá - Štefan Kráľ (ASV) - 44 hlasov
27. 11. 2010 Obec Poľný Kesov - Renáta Bosáková (ASV) - 14 hlasov
27. 11. 2010 Obec Pukanec - Janette Brnáková (ASV) - 18 hlasov
27. 11. 2010 Obec Štiavnické Bane - Rudolf Rücker (ASV) - 99 hlasov
02. 12. 2006 Obec Bolešov - Martin Rác (ASV) - 136 hlasov
02. 12. 2006 Obec Borša - Štefan Kavčák (ASV) - 43 hlasov
02. 12. 2006 Obec Brestov - Jozef Tomáš (ASV) - 37 hlasov
02. 12. 2006 Obec Bzovík - Miroslav Schneider (ASV) - 19 hlasov
02. 12. 2006 Obec Červená Voda - Peter Šimon (ASV) - 19 hlasov
02. 12. 2006 Obec Drienica - Imrich Škovran (ASV) - 22 hlasov
02. 12. 2006 Obec Dvorníky - Ján Kozák (ASV) - 161 hlasov
02. 12. 2006 Obec Horná Seč - Edita Moravská (ASV) - 143 hlasov
02. 12. 2006 Obec Jahodná - Ferdinand Füsi (ASV) - 93 hlasov
02. 12. 2006 Obec Jasenov - Daniel Sninský (ASV) - 57 hlasov
02. 12. 2006 Obec Jur nad Hronom - Helena Valentová (ASV) - 402 hlasov - zvolený
02. 12. 2006 Obec Kľačno - Stanislav Ondrúšek (ASV) - 114 hlasov
02. 12. 2006 Mesto Košice - Milan Krendželák (ASV) - 184 hlasov
02. 12. 2006 Mesto Košice - Sídlisko Ťahanovce - Milan Krendželák (ASV) - 41 hlasov
02. 12. 2006 Obec Ľubiša - Milan Karško (ASV) - 33 hlasov
02. 12. 2006 Obec Malé Leváre - Mária Zajacová (ASV) - 75 hlasov
02. 12. 2006 Obec Mýto pod Ďumbierom - Roman Švantner (ASV) - 264 hlasov - zvolený
02. 12. 2006 Mesto Nitra - Jozef Prokeš (ĽS-HZDS, SLNKO, SZ, ZSNS, ASV) - 5 367 hlasov
02. 12. 2006 Obec Nižná Polianka - Peter Baroľák (ASV) - 25 hlasov
02. 12. 2006 Obec Pohorelá - Štefan Kráľ (ASV) - 70 hlasov
02. 12. 2006 Obec Poľný Kesov - Jaroslav Vavrík (ASV) - 7 hlasov
02. 12. 2006 Obec Pukanec - Ján Brnák (ASV) - 102 hlasov
02. 12. 2006 Obec Rykynčice - Jozef Lukáč (ASV) - 44 hlasov
02. 12. 2006 Mesto Sabinov - Peter Molčan (SMER, SNS, ĽS-HZDS, KSS, ASV, SF, SLNKO) - 2 411 hlasov - zvolený
02. 12. 2006 Mesto Šaľa - Tibor Baran (SMK-MKP, SMER, SF, ANO, KSS, HZD, ASV, S.O.S., PS, NÁDEJ, ZSNS) - 2 508 hlasov
02. 12. 2006 Obec Šarišské Dravce - Stanislav Mišenko (ASV) - 92 hlasov
02. 12. 2006 Obec Terany - Milan Ondriška (ASV) - 17 hlasov
02. 12. 2006 Obec Točnica - Igor Paučo (ASV) - 74 hlasov - zvolený
02. 12. 2006 Mesto Trebišov - Vladimír Anďal (KDH, ASV, Misia 21) - 1 796 hlasov - zvolený
02. 12. 2006 Obec Velčice - Jozef Mikla (ASV) - 124 hlasov