Kresťanskodemokratické hnutie (KDH)

Adresa: Bajkalská 25, 82101 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Založená: 23. 02. 1990

Voľby do samospráv

07. 03. 2015 Obec Branč - Baltazár Morvay (KDH) - 39 hlasov
07. 03. 2015 Obec Brežany - Martina Bednárová (KDH) - 52 hlasov
07. 03. 2015 Obec Kuzmice - Ján Geňo (KDH) - 207 hlasov
07. 03. 2015 Obec Lužany - Ľubomír Goga (KDH) - 62 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Abrahámovce - Martin Billý (KDH) - 61 hlasov
15. 11. 2014 Obec Arnutovce - Elena Šarišská (KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ) - 148 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Babín - Terézia Vlžáková (SMER-SD, KDH) - 226 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bačkovík - Gejza Alexy (KDH) - 28 hlasov
15. 11. 2014 Obec Báhoň - Ivan Patoprstý (KDH) - 627 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bajany - Marcela Karchová (KDH) - 17 hlasov
15. 11. 2014 Obec Banka - Margita Lacková (KDH) - 67 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bánovce nad Ondavou - Jozef Semjan (KDH) - 21 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Banská Bystrica - Peter Lačný (KDH, NOVA) - 661 hlasov
15. 11. 2014 Obec Banské - Štefan Petruň (KDH, SIEŤ) - 380 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bartošovce - Václav Hudák (KDH, NOVA) - 247 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Baškovce - Viera Lukáčová (SMER-SD, KDH) - 87 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Batizovce - Patrik Františka (SNS, KDH, SDKÚ-DS) - 297 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bátorová - Erik Vlkolenský (KDH, NOVA) - 37 hlasov
15. 11. 2014 Obec Beharovce - Jozef Krendželák (KDH) - 48 hlasov
15. 11. 2014 Obec Beluša - Ján Prekop (SMER-SD, KDH, SNS) - 2 172 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Beňadikovce - Michal Berežňak (KDH, SDKÚ-DS, NÁŠ KRAJ, MOST - HÍD) - 27 hlasov
15. 11. 2014 Obec Beňadovo - Mária Ondreková (SMER-SD, KDH) - 178 hlasov
15. 11. 2014 Obec Beniakovce - Pavol Papcun (KDH) - 40 hlasov
15. 11. 2014 Obec Benkovce - Viera Pavlišková (SMER-SD, KDH, SNS) - 156 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bernolákovo - Martina Jánošíková (SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH) - 472 hlasov
15. 11. 2014 Obec Betlanovce - Beata Kopčáková (SMER-SD, KDH) - 147 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bijacovce - Jozef Kalinaj (KDH) - 193 hlasov
15. 11. 2014 Obec Biskupová - Jozef Jakubička (KDH) - 47 hlasov
15. 11. 2014 Obec Blažice - Juraj Gmitro (SIEŤ, KDH) - 244 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bobrovec - Ladislav Sedlák (KDH, SDKÚ-DS) - 499 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bodiná - Jaroslav Harvanec (KDH) - 33 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bojničky - Igor Bojnanský (SMER-SD, KDH) - 316 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Boliarov - Dušan Ilenin (KDH) - 55 hlasov
15. 11. 2014 Obec Boľkovce - Roman Vilhan (KDH) - 42 hlasov
15. 11. 2014 Obec Borša - Ľudovít Laczko (SMK-MKP, KDH) - 137 hlasov
15. 11. 2014 Obec Borský Mikuláš - Vladimír Bízek (KDH, SDKÚ-DS) - 516 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Borský Svätý Jur - Ján Chudík (KDH) - 99 hlasov
15. 11. 2014 Obec Branč - Baltazár Morvay (KDH) - 144 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Čunovo - Gabriela Ferenčáková (MOST - HÍD, SIEŤ, SDKÚ-DS, SZ, SaS, OKS, KDH) - 388 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Devín - Ľubica Kolková (SIEŤ, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS, KDH) - 355 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Dúbravka - Martin Zaťovič (SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, NOVA, OKS, SaS, SZ, EDS) - 7 793 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Karlova Ves - Pavol Bulla (SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SZ) - 2 460 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Lamač - Peter Šramko (KDH, SaS, SDKÚ-DS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, SIEŤ) - 1 337 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Nové Mesto - Pavol Martanovič (SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SaS, MOST - HÍD, SZ, NOVA, OKS) - 1 969 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Petržalka - Iveta Plšeková (SIEŤ, KDH, MLADÁ PETRŽALKA, SaS, MOST - HÍD, SZ) - 3 628 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Podunajské Biskupice - Alžbeta Ožvaldová (SIEŤ, SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, SMK-MKP, KDH, NOVA, SMER-SD) - 3 883 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Rača - Peter Pilinský (SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, NOVA, SZ) - 4 271 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Rusovce - Lucia Tuleková Henčelová (SIEŤ, KDH, SaS) - 540 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Ružinov - Dušan Pekár (KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, Zmena zdola, , SMK-MKP, OKS) - 8 178 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Staré Mesto - Gábor Grendel (KDH, MOST - HÍD, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDS) - 4 031 hlasov