MOST - HÍD

Adresa: Trnavská cesta 37, 83104 Bratislava - Nové Mesto, Slovenská republika
Založená: 03. 07. 2009

Voľby do samospráv

15. 11. 2014 Obec Ábelová - Viliam Körösi (SMER-SD, MOST - HÍD) - 56 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Abrahámovce - Anna Vanacká (MOST - HÍD) - 59 hlasov
15. 11. 2014 Obec Andovce - Jozef Kišš (MOST - HÍD) - 364 hlasov
15. 11. 2014 Obec Babindol - Peter Ďurica (MOST - HÍD, SMER-SD) - 304 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bajany - František Genco (SDKÚ-DS, Strana moderného Slovenska, MOST - HÍD, SIEŤ) - 117 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Baka - Alžbeta Csíziková (MOST - HÍD) - 178 hlasov
15. 11. 2014 Obec Barca - Róbert Lovaš (MOST - HÍD) - 19 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bardoňovo - Katarína Soboňová (OKS, MOST - HÍD) - 96 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bátka - Peter Hencz (MOST - HÍD) - 165 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bátorová - Daniela Lichvárová (SMER-SD, MOST - HÍD) - 88 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bátorové Kosihy - Roland Labancz (SMK-MKP, MOST - HÍD) - 1 336 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Belina - István Csaba (MOST - HÍD) - 160 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Beňadikovce - Michal Berežňak (KDH, SDKÚ-DS, NÁŠ KRAJ, MOST - HÍD) - 27 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bernolákovo - Martina Jánošíková (SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH) - 472 hlasov
15. 11. 2014 Obec Beša - Ladislav Drappan (MOST - HÍD) - 79 hlasov
15. 11. 2014 Obec Beša - Viliam Titka (MOST - HÍD) - 65 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bešeňov - Štefan Tóth (MOST - HÍD) - 400 hlasov
15. 11. 2014 Obec Biel - Ladislav Jurčák (MOST - HÍD) - 212 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bíňa - Eva Čákváriová (MOST - HÍD) - 635 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Blhovce - Peter Mihályi (MOST - HÍD) - 204 hlasov
15. 11. 2014 Obec Boľkovce - Jozef Varga (MOST - HÍD) - 9 hlasov
15. 11. 2014 Obec Bôrka - Štefan Gallai (MOST - HÍD) - 99 hlasov
15. 11. 2014 Obec Branč - Beáta Áčová (MOST - HÍD) - 207 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Čunovo - Gabriela Ferenčáková (MOST - HÍD, SIEŤ, SDKÚ-DS, SZ, SaS, OKS, KDH) - 388 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Devín - Ľubica Kolková (SIEŤ, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS, KDH) - 355 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Devínska Nová Ves - Milan Jambor (SIEŤ, SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD) - 2 958 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Dúbravka - Martin Zaťovič (SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, NOVA, OKS, SaS, SZ, EDS) - 7 793 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Karlova Ves - Pavol Bulla (SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SZ) - 2 460 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Nové Mesto - Pavol Martanovič (SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SaS, MOST - HÍD, SZ, NOVA, OKS) - 1 969 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Petržalka - Iveta Plšeková (SIEŤ, KDH, MLADÁ PETRŽALKA, SaS, MOST - HÍD, SZ) - 3 628 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Podunajské Biskupice - Alžbeta Ožvaldová (SIEŤ, SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, SMK-MKP, KDH, NOVA, SMER-SD) - 3 883 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Rača - Peter Pilinský (SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, NOVA, SZ) - 4 271 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Ružinov - Ján Buocik (SIEŤ, SaS, SZ, MOST - HÍD, SDKÚ-DS) - 6 082 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Staré Mesto - Gábor Grendel (KDH, MOST - HÍD, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDS) - 4 031 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Vrakuňa - Martin Micheľ (SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, NOVA, SaS, SMK-MKP) - 826 hlasov
15. 11. 2014 Mesto Bratislava - Záhorská Bystrica - Jozef Krúpa (SDKÚ-DS, KDH, SIEŤ, NOVA, SaS, MOST - HÍD) - 1 321 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Brehov - Darina Macová (MOST - HÍD) - 127 hlasov
15. 11. 2014 Obec Brestov nad Laborcom - Stanislav Revák (MOST - HÍD) - 18 hlasov
15. 11. 2014 Obec Breznica - Slavomír Brendza (SDKÚ-DS, KDH, SIEŤ, MOST - HÍD, NOVA) - 322 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Bruty - Alexander Hubač (MOST - HÍD) - 239 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Buzica - Jozef Mohňanský (SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD) - 472 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Čamovce - Alexander Baláž (MOST - HÍD) - 81 hlasov
15. 11. 2014 Obec Čebovce - Zoltán Baráth (KDH, MOST - HÍD) - 92 hlasov
15. 11. 2014 Obec Čečejovce - Klára Vranaiová (MOST - HÍD) - 310 hlasov
15. 11. 2014 Obec Čeláre - Vojtech Ádám (MOST - HÍD) - 175 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Červenica - Róbert Hudák (MOST - HÍD) - 137 hlasov
15. 11. 2014 Obec Cestice - Róbert Grešo (SMER-SD, MOST - HÍD) - 272 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Chmeľov - Miroslav Kolčár (MOST - HÍD) - 34 hlasov
15. 11. 2014 Obec Chotín - František Magyari (MOST - HÍD) - 381 hlasov - zvolený
15. 11. 2014 Obec Chrámec - Marta Benedeková (MOST - HÍD, SMK-MKP) - 85 hlasov - zvolený